برج کِرون وان بارانگارو، سیدنی

گروه ساختمانی Crown Resorts از تصاویر مربوط به اولین هتل شش ستاره سیدنی و واحدهای مسکونی سرویس دهنده در Crown Residences رونمایی کرده است. "Crown Residences" یک طرح توسعه جنجالی 2.4 میلیارد دلاری می باشد که در منطقه One Barangaroo (بزرگترین پروژه احیای شهری سیدنی) واقع شده است. فرم مجسمه ای شکل ساختمان یادآور سه گلبرگ است که به سوی آسمان در هم تنیده اند. برج اقامتگاهی و تفریحی "کِرون" توسط شرکت ساختمانی WilkinsonEyre در لندن و طراحی داخلی آن توسط شرکت ساختمانی Meyer Davis در نیویورک (که در طراحی هتل و رستوران تخصص دارد) طراحی شده است.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این برج 72 طبقه ای، 82 واحد مسکونی مشرف به پل بندرگاه و تالار اپرای سیدنی و یک هتل 6 ستاره با 349 اتاق خواهد داشت. هتل بر فراز ورودی ساختمان از طبقه 6 تا 32 قرار خواهد گرفت و "ویلاهای اسکای" که برای مهمانان قمارهای حرفه ای کازینو رزرو می شود، در طبقات مرتفع تر برج بین طبقات 67 و 69 واقع شده اند. واحدهای مسکونی برج که در اندازه های مختلف 2 تا 6 خوابه هستند، در طبقات 33 تا 63 قرار دارند. پنت هاوس های بیضوی شکل و دو طبقه ای آن در هفت طبقه بالایی برج هستند و  گفته می شود قیمت آن ها 100 میلیون دلار خواهد بود. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این برج همچنین دارای سالن ورزشی شخصی، زمین تنیس روباز، چندین تراس، چند استخر، پله های مارپیچ و یک لوستر شیشه ای سفارشی در لابی که از 396 قطعه مزین به کریستال ساخته شده، خواهد بود. در طبقه همکف، رستوران ها، بار ها و کافه ها، فضاهای بازی اعلا و یک سالن ماساژ لوکس قرار گرفته اند که در دسترس عموم هستند. برج کرون پس از ساخت به ارتفاع 275 متر می رسد که بلندترین هتل سیدنی خواهد بود. در حال حاضر افتتاح این پروژه برای سال 2021 برنامه ریزی شده است. 

 

 

 

 

 

 


منابع:

www.crownsydney.com.au

www.theurbandeveloper.com

www.luxuryproperties.ir