آرمیتاژ گلشن

  • آرمیتاژ گلشن
  • آرمیتاژ گلشن
  • آرمیتاژ گلشن
  • آرمیتاژ گلشن
  • آرمیتاژ گلشن
  • آرمیتاژ گلشن
  • آرمیتاژ گلشن

مشخصات عمومی

  • این پروژه با تکیه بر دو هدف اصلی کالبدی تحت عناوین زیر انجام شده است :

1- هویت بخشی و ایجاد احساس تعلق در فضای شهری
2- طرح کاربر محور (user centered design) شکل گرفته است. در شکل گیری کانسپت از سه ایده کلی بهره گیری شده است:
-ایده منحصر به فرد 
-فرم های دگرگون شده ی طبیعی (biomorphic)
-امکانات و خدمات لوکس و ایده آل 

  • مجموعه تجاری با مساحت تقریبی 20.000 متر مربع از طبقه -1 تا 3 برج آرمیتــــاژ گلشن را تشکیل می دهد . 3 ویژگی مجموعه تجاری مذکور را از دیگر مجموعه های مشابه متمایز می کند : 

فرم خاص و منحصر بفرد طراحی مجموعه 
احداث این مجموعه به عنوان اولین مجموعه تجاری اداری غرب مشهد . 
هم افزایی اداری و تجاری نسبت به یکدیگر به گونه ای که رفت آمد روزانه برج اداری که چند هزار نفر پیش بینی می شود مخاطبین بالقوه و همیشگی مجموعـــه تجـــاری خواهنــد بـود . 

 

مکان پروژه

ویژگی ها

از جمله ویژگیهای منحصر به فرد پروژه می توان به ایجاد احساس تعلق و نهادینه کردن یک بِرَند مجموعه اشاره کرد.

ویدها، پله های برقی و آسانسورهای بزرگ و مجهز و آسانسور پانورامیک به حرکت عمودی در مجموعه کمک می کنند 

برنامه ریزی فود کورت در طبقه 3 و فضای برگزاری مراسم و هایپر مارکت در طبقه -1 این حرکت را پررونق تر و جذاب تر می نمایند . 

مجموعه فود کورت شامل 10 مجموعه غذایی 70 متری می باشد و به گونه ای خاص برنامه ریزی شده است که علاوه بر سرویـس دهـی به مجموعه تجاری مخاطبین مجموعه اداری را نیز پوشش خواهد داد . 

نکته دیگری که باعث دسترسی آسان تر به فضای پروژه می گردد احداث پل روگذر خیابان هفت تیر می باشد که مستقیما به طبقه دوم پروژه متصل خواهد شد و به عنوان چهارمین مدخل ورودی پروژه باعث متمایز شدن طبقه 2 پروژه خواهد شد . 

پل مذکور علاوه بر موضوعات کارکردی و عملکردی با فرمی خاص و منحصر بفرد نمادی از بینش و توان سازندگان این مجموعه خواهد بود که به صورت یک المان شهری جلوه گر خواهد شد . 

پل ارتباط دهنده پروژه با عرض 12 متر تنها یک گذر پیاده نبوده و فضاهای شهری جذابی را ایجاد می کند که شامل فضاهای نشیمن آبنماها و فضاهای فرهنگی و نمایشگاهی ، المانهای خاص و سرویس دهی و نورپردازی خاص می باشد . 

در طبقه همکف فضایی به مساحت 200 متر مربع با ورودی مستقل و شاخص در موقعیت بلوار هفتم تیر به عنوان رسپشن و لابی اولیه ی دفاترِ اداری طراحی شده است. در این طبقه وجود بانک های دولتی و خصوصی در تسریع امور بانکی و مالی بسیار کارآمد خواهد بود.

معماری

معماری برج آرمیتــــاژ گلشن با بهره گیری از فرم پیشگام، معرف قدرت تکنولوژیک، تخصص سازندگان ، حفظ هویت و بافت شهری و ترسیم کننده معماری آینده ی شهر خواهد بود و تصویر ماندگاری برای مخاطبین و شهروندان ایجاد خواهد کرد. برج 34 طبقه آرمیتــــاژ گلشن در حاشیه بلوار هفت تیر، نبش خیابان گلشن، مرتفع ترین برج تجاری و اداری مشهد به ارتفاع 140 متر خواهد بود. این پروژه با موقعیتی در سایت جانمایی شده که در محورهای شهری هفت تیر و وکیل آباد به عنوان یک icon شهری جلوه خواهد کرد.

علاقمندی ها

درباره پروژه

برج تجاری-اداری آرمیتاژ گلشن در زمینی به مساحت 4100 متر مربع، با زیر بنای 55000 متر مربع در 34 طبقه (28 طبقه روی همکف و 5 طبقه زیر زمین) شامل 130 واحد اداری (60 الی 700 متر مربع)، 330 واحد تجاری (15 الی 230 متر مربع) و 500 واحد پارکینگ در محدوده بلوار هفت تیر شهر مشهد در حال احداث می باشد.

خبرنامه

تلفن: ۲۶۲۰۵۵۲۰-۰۲۱

فاکس:۲۶۲۰۵۵۱۹-۰۲۱

info@arcrealestate.ir